RN55C4023DR36
MFR.Part #
RN55C4023DR36
JLCPCB Part #
C1775434
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors