RN55C4023DRE6
MFR.Part #
RN55C4023DRE6
JLCPCB Part #
C1778532
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors