RN55C4023BRSL
MFR.Part #
RN55C4023BRSL
JLCPCB Part #
C1796552
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors