RN55C4020BRSL
MFR.Part #
RN55C4020BRSL
JLCPCB Part #
C1796439
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors