RN55C4012FB14
MFR.Part #
RN55C4012FB14
JLCPCB Part #
C1395956
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors