CRCW1210270RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210270RJNEAHP
JLCPCB Part #
C3958633
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS