RN55C3923FRSL
MFR.Part #
RN55C3923FRSL
JLCPCB Part #
C1782328
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors