RNC60H1150FSB14
MFR.Part #
RNC60H1150FSB14
JLCPCB Part #
C3351368
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors