RN55C3920DRSL
MFR.Part #
RN55C3920DRSL
JLCPCB Part #
C1790250
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors