RN55C3920BRSL
MFR.Part #
RN55C3920BRSL
JLCPCB Part #
C3553839
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors