RN55C3743FBSL
MFR.Part #
RN55C3743FBSL
JLCPCB Part #
C3566655
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors