RN55C3701DRSL
MFR.Part #
RN55C3701DRSL
JLCPCB Part #
C3459000
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors