RN55C3653FB14
MFR.Part #
RN55C3653FB14
JLCPCB Part #
C1413722
Description
-65℃~+175℃ 125mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors