RNC55H8870FSRE665
MFR.Part #
RNC55H8870FSRE665
JLCPCB Part #
C3572149
Description
-65℃~+175℃ 125mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors