RN55C3591CB14
MFR.Part #
RN55C3591CB14
JLCPCB Part #
C1409510
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.59kΩ Metal Film Resistors ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors