RN55C3571BR36
MFR.Part #
RN55C3571BR36
JLCPCB Part #
C1786623
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors