RN55C3571BB14
MFR.Part #
RN55C3571BB14
JLCPCB Part #
C3430847
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors