RN55C1133DR36
MFR.Part #
RN55C1133DR36
JLCPCB Part #
C1775858
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors