RN55C34R4BB14
MFR.Part #
RN55C34R4BB14
JLCPCB Part #
C1413495
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors