Y4725187R200T9L
MFR.Part #
Y4725187R200T9L
JLCPCB Part #
C3474819
Description
-55℃~+125℃ 187.2Ω 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS