RN55C3402DB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C3402DB14
JLCPCB Part #
C3505075
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors