RN55C3401FBSL
MFR.Part #
RN55C3401FBSL
JLCPCB Part #
C1425479
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors