ERC5011K300FHEK500
MFR.Part #
ERC5011K300FHEK500
JLCPCB Part #
C3523729
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS