RN55C3400FRE6
MFR.Part #
RN55C3400FRE6
JLCPCB Part #
C1772584
Description
-65℃~+175℃ 125mW 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors