RN55C3321FRE6
MFR.Part #
RN55C3321FRE6
JLCPCB Part #
C3547173
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors