RN55C3283BBSL
MFR.Part #
RN55C3283BBSL
JLCPCB Part #
C3473524
Description
-65℃~+175℃ 125mW 328kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors