Y406615K0000Q0R
MFR.Part #
Y406615K0000Q0R
JLCPCB Part #
C4345776
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 15kΩ ±0.02% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount