RN55C3242BRSL
MFR.Part #
RN55C3242BRSL
JLCPCB Part #
C1796938
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors