MR102250R00TAE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MR102250R00TAE66
JLCPCB Part #
C1368892
Package
Plugin,D4.8xL9.5mm
Description
-55℃~+145℃ 175mW 250Ω Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,D4.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS