RN55C3123FB14
MFR.Part #
RN55C3123FB14
JLCPCB Part #
C3493695
Description
-65℃~+175℃ 125mW 312kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors