RN55C3093FBSL
MFR.Part #
RN55C3093FBSL
JLCPCB Part #
C3438696
Description
-65℃~+175℃ 125mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors