RN55C3091BB14
MFR.Part #
RN55C3091BB14
JLCPCB Part #
C1413370
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.09kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors