RN55C3013FRSL
MFR.Part #
RN55C3013FRSL
JLCPCB Part #
C3460289
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors