RN55C3012BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C3012BRSL
JLCPCB Part #
C1796483
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors