RN55C2492FRSL
MFR.Part #
RN55C2492FRSL
JLCPCB Part #
C3575674
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors