RN55C2941CRSL
MFR.Part #
RN55C2941CRSL
JLCPCB Part #
C1795456
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors