RN55C2873FRE6
MFR.Part #
RN55C2873FRE6
JLCPCB Part #
C3408415
Description
-65℃~+175℃ 125mW 287kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors