RN50C3161FRSL
MFR.Part #
RN50C3161FRSL
JLCPCB Part #
C1794917
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors