RN55C2801DR36
MFR.Part #
RN55C2801DR36
JLCPCB Part #
C1775418
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.8kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors