P0402Y1003BNTA
MFR.Part #
P0402Y1003BNTA
JLCPCB Part #
C4019197
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS