RN55C2743FRSL
MFR.Part #
RN55C2743FRSL
JLCPCB Part #
C1781555
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors