RN55C2743DR36
MFR.Part #
RN55C2743DR36
JLCPCB Part #
C3440096
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors