RNC50J6810BRRSL31
MFR.Part #
RNC50J6810BRRSL31
JLCPCB Part #
C3565123
Description
-65℃~+175℃ 100mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors