RN55C2742FB14
MFR.Part #
RN55C2742FB14
JLCPCB Part #
C1413330
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors