RN55D2704FRE6
MFR.Part #
RN55D2704FRE6
JLCPCB Part #
C1795393
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors