RN55C2673DRSL
MFR.Part #
RN55C2673DRSL
JLCPCB Part #
C1792836
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors