RN55C2673CBSL
MFR.Part #
RN55C2673CBSL
JLCPCB Part #
C1432363
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors