RN55C2672FBSL
MFR.Part #
RN55C2672FBSL
JLCPCB Part #
C1432742
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors