RN55C2642DBSL
MFR.Part #
RN55C2642DBSL
JLCPCB Part #
C1427027
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.4kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors