RN55C2462DBSL
MFR.Part #
RN55C2462DBSL
JLCPCB Part #
C1426280
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors